Adalet Bakanlığı Merkez Teşkilatına Ait Şef ve Memur Kadroları için Yapılacak Görevde Yükselme Sözlü Sınavı ile Avukat, Mühendis, Tekniker ve Teknisyen Kadroları için Yapılacak Unvan Değişikliği Sözlü Sınavına Katılmaya Hak Kazananlara İlişkin Duyuru

T.C.
ADALET BAKANLIĞINDAN


  Adalet Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliği’nin 15/A maddesi gereğince yapılan görevde yükselme ve unvan değişikliği yazılı sınav sonuçlarına göre en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının 4 katına giren ve sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar aşağıda ilan edilmiştir.

 Görevde yükselme ve unvan değişikliği sözlü sınavı; 08/03/2021 –12/03/2021 tarihleri arasında, Bakanlığımız Ana Bina Personel Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacaktır.

  Adaylar HES kodu olmadan sözlü sınava alınmayacaktır. Bu nedenle ilgililerin önceden HES kodu temin etmeleri gerekmektedir.

COVID-19 Klavuzu için (TIKLAYINIZ)


Görevde yükselme sözlü sınavına katılmaya hak kazanan adaylar ile sözlü sınav tarih ve saatlerini öğrenmek için (TIKLAYINIZ)

Unvan değişikliği sözlü sınavına katılmaya hak kazanan adaylar ile sözlü sınav tarih ve saatlerini öğrenmek için (TIKLAYINIZ)