Bakanlığımız Merkez ve Merkez Atamalı Taşra Teşkilatında Çalıştırılmak Üzere Sözleşmeli Koruma ve Güvenlik Görevlisi, Destek Personeli (Şoför, Aşçı, Kaloriferci), Diğer Teknik Hizmet Personeli (İstatistikçi), Mühendis, Tekniker ve Teknisyen Alımı Başvuru Sonuçları
19.10.2021

.T.C
ADALET BAKANLIĞINDAN

Mühendis, tekniker, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi, diğer teknik hizmet personeli (istatistikçi), destek personeli (şoför, kaloriferci, aşçı) pozisyonları için sözlü sınava katılmaya hak kazananlar ile sınav tarihleri aşağıda ilan edilmiştir.
 
Sözlü sınav; 02/11/2021 – 18/11/2021 tarihleri arasında, Adalet Bakanlığı (Ana Bina) Personel Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacaktır.

Koruma ve güvenlik görevlisi pozisyonu için boy ve kilo ölçümü; 10/11/2021-11/11/2021 tarihleri arasında saat 09:30’da Adalet Bakanlığı (Ana Bina) Milli Müdafaa Caddesi Bakanlıklar /ANKARA adresinde yapılacaktır.

Boy ve kilo şartını taşımayan adaylar sözlü sınava alınmayacaktır.

Boy ve kilo şartını taşıyan adaylar belirtilen tarih ve saatte Adalet Bakanlığı (Ana Bina) Personel Genel Müdürlüğü Toplantı Salonunda sözlü sınava alınacaktır.

Destek personeli (şoför) pozisyonu için uygulama sınavı; 04/11/2021 – 05/11/2021  tarihleri arasında yapılacak olup, adayların Adalet Bakanlığı (Ana Bina) Milli Müdafaa Caddesi Bakanlıklar/ANKARA adresinde saat 08.30’da hazır bulunmaları gerekmektedir.
 
Adaylar HES kodu olmadan sözlü sınava alınmayacaktır. Bu nedenle ilgililerin önceden HES kodu temin etmeleri gerekmektedir.

Sınav günü tüm adayların kimlik belgelerini, koruma ve güvenlik görevlisi adaylarının özel güvenlik görevlisi kimlik kartlarını, destek personeli (şoför) adaylarının sürücü belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

COVID-19 Klavuzu (Tıklayınız)
 


 

SONUÇ SORGULAMA